Ana Sayfa / Fragmanlar / Bir Garip Aşk 49. Bölüm Fragmanı 10 Ocak Salı Özeti

Bir Garip Aşk 49. Bölüm Fragmanı 10 Ocak Salı Özeti
Reklami Gec

bir garip aşk 49. bölüm fragmanı, bir garip ask 49, bir garip ask bölüm fragmanı, bir garip ask, bir garip ask kanal 7, bir garip ask 49 bolum fragmani, bir garip ask hint film cenneti,bir garip ask 49 bölüm fragmanı, birgaripask49bölümfragmanı, bir garip ask, bir garip ask 49. bölüm özeti, bir garip ask 49. bölüm de neler olacak ?

Bir Garip Aşk 49. Bölüm Fragmanı 10 Ocak Salı Özeti  Sahte Evlilik

Bir Garip Aşk 10 Ocak Salı  49. Bölüm ile Kanal 7 ekranlarında olacak. Bir Garip Aşk dizisinin 49. bölümünde olaylar iyice karışacak ve adeta bir kör düğüm olacak.

Bir Garip Aşk 49. Bölüm Özeti

Payal ve Akash’ın düğünü tüm hızıyla devam eder. Arnav ise Khushi’ye kızgın bir şekilde bakmaya devam eder. Ve elinden tutup ona hesap sormak için götürür. Ve Payal ve Akash’ın düğününün devam etmesini istiyorsan altı aylığına benimle evleneceksin der.  Ve Khushi de Arnav da gelince tören devam eder. Ancak onları bir sürpriz beklemektedir.

Arnav ve Khushi herkese gizlice evlendiğini söylerler. Herkes şaşırır. Gizlice evlenmeleri herkesi üzer. Hesap sorarlar hatta annesi Khushi’ye tokat atar. Manaroma ise Gubta kızlarının bir planla Rayzada ailesine dahil olduklarını söyleyerek Gubta ailesini üzüntüye boğar. Herkes Khushi’yi suçlar. Annesi ise bir daha yüzünü görmek istemediklerini söyleyince Khushi yıkılır.

Payal gözyaşlarına boğulur. Hala ağlar ve bu gün bir kez daha kanıtladın sen bizim aileden değilsin diyerek çok ağır konuşur. Gece  olduğunda ise Arnav’ın yanına giden Khushi bugün beni tekrar yetim bıraktın yaptıklarınla diyerek bunu neden yaptın diye hesap sorar. Ancak Arnav nedenini söylemez. Olaylar karşısında deliye dönen Shyam ile yüzleşen Arnav ona artık ablasıyla mutlu olmasını ve Khushi’den uzak durmasını söyler.

Oyunuzu Paylaşın.


Dizinin bu bölümü için ne düşünüyorsunuz ?
  • Büyüleyici
  • Harika
  • Üzücü
  • Sinir Bozucu
  • Sıkıcı
  • Korkunç

Bir Cevap Yazın